Organizatorzy wyścigu kolarskiego nad Bałtykiem zapraszają do udziału!

Organizatorzy wyscigu kolarskiego nad Baltykiem

Wyścig kolarski to nie tylko zawody. To przygoda. Odkryjesz najpiękniejsze miejsca w Polsce, poznasz nowych ludzi i nawiążesz trwałe przyjaźnie. Będziesz też stawiać czoła wyzwaniom i przekraczać własne granice, co jest ważnym elementem rozwoju osobistego.

Jeśli lubisz jeździć na rowerze, lubisz rywalizować i poznawać nowych ludzi, a może jesteś entuzjastą adrenaliny, który uwielbia wyzwania i przekraczanie własnych granic, to Nadbałtycki Wyścig Kolarski jest właśnie dla Ciebie!

Organizatorzy wyścigu kolarskiego nad Bałtykiem:

Organizatorami wyścigu są Gminy Słupsk, Koszalin i Kołobrzeg oraz Gmina Międzyzdroje. Gminy te położone są na wybrzeżu Morza Bałtyckiego w promieniu około 80 km od Szczecina. Wyścig rozpocznie się w Słupsku, Koszalinie, Kołobrzegu, Międzyzdrojach i zakończy się w Słupsku.

Gmina Słupsk - organizator wyścigu kolarskiego

Słupsk to miasto w województwie zachodniopomorskim, nad Morzem Bałtyckim. Jest również stolicą powiatu słupskiego. Słupsk jest ważnym ośrodkiem turystycznym o długiej tradycji i bogatej historii. Miasto liczy ok. 60 tys. mieszkańców.

Słupsk jest znany jako atrakcyjny ośrodek turystyczny z szeroką gamą atrakcji. Jest atrakcyjnym miejscem dla rowerzystów z całego świata. Słupsk ma długoletnie tradycje turystyczne. W przeszłości Słupsk był popularnym miejscem wypoczynku dla mieszkańców Berlina, Wiednia, Pragi czy Budapesztu.

wyscig kolarze morze

Gmina Koszalin - organizator wyścigu kolarskiego

Koszalin to miasto w województwie zachodniopomorskim, nad Morzem Bałtyckim. Jest również stolicą powiatu koszalińskiego. Miasto liczy około 100 tysięcy mieszkańców. Koszalin jest miejscowością turystyczną o długiej historii. Jest atrakcyjnym miejscem z pięknymi plażami i słynie z żeglarstwa. Jest atrakcyjnym miejscem dla rowerzystów z całego świata. Koszalin ma długoletnią tradycję w turystyce.

Gmina Kołobrzeg - organizator wyścigu kolarskiego

Kołobrzeg to miasto w województwie zachodniopomorskim, nad Morzem Bałtyckim. Jest również stolicą powiatu kołobrzeskiego. Miasto liczy ok. 14 tys. mieszkańców. Kołobrzeg jest atrakcyjną miejscowością turystyczną z wieloma interesującymi miejscami do odwiedzenia i słynie z bursztynu. Jest to atrakcyjne miejsce dla rowerzystów z całego świata.

Gmina Międzyzdroje - organizator wyścigu kolarskiego

Międzyzdroje to miasto w województwie zachodniopomorskim, nad Morzem Bałtyckim. Jest również stolicą powiatu międzyzdrojskiego. Miasto liczy ok. 13 tys. mieszkańców, to atrakcyjna miejscowość turystyczna z wieloma ciekawymi miejscami